Menu Zamknij

Posiadamy nowoczesny park maszynowy

Nad przebiegiem procesu produkcyjnego czuwa elektroniczny system zarządzania. Pracujemy na nowoczesnym parku maszynowym.

Możliwości wykonawcze naszych maszyn pozwalają nam na wykonanie niemal każdego zamówienia.

Centrum Obróbcze ROVER C

Maszyna 4-osiowa zbudowana opcjonalnie pod wymogi firmy STYL-MEB w pełni kompatybilna z oprogramowaniem „biurowym”, umożliwiającym szybki transfer danych na maszynę.

forniry-1


Szlifierka COSTA oraz szlifierka UNI SAND

Zespół szlifierek, na których można przeprowadzać ciężką kalibrację płyt meblowych pod bardzo precyzyjnie szlifowanie powierzchni lakierowanej do dalszej obróbki „wysoki połysk”

forniry2


Piła panelowa SELCO

Pozwala na precyzyjny rozwój pakietów płyt o grubości do 95 mm.

forniry3


Okleiniarka BRAND KDF 660

Wyposażona w agregaty firmy HOMAG, pozwalające na oklejanie krawędzi do wysokości 100mm.

forniry4


Prasa do frontów MDF/PCV BURKLE

Jedna z nielicznych pras tej firmy zainstalowana w Europie, pozwalająca na oklejanie elementów meblowych MDF/PCV w systemie mieszanym membrana/system bezmembranowy w wykorzystaniu tzw. „multi ramy”, pozwalającej kontrolować w sposób innowacyjny proces oklejania frontów MDF.

forniry5


Spajarka do fornirów FISHER RUCKLE

Maszyna pozwalająca na produkcję płyt fornirowanych w systemie „beznitkowym” tzn. łączenie cienkiej krawędzi forniru odbywa się w sposób „stykowy”. Wpływa to na jakość finalną powierzchni płyt fornirowanych przygotowanych do lakierowania bezbarwnego a tym bardziej lakierowania barwiącego.

forniry6


  Centrum obróbcze Rover A

Maszyna 4-osiowa zabudowana opcjonalnie pod wymogi firmy STYL-MEB w pełni kompatybilna z oprogramowaniem „biurowym” umożliwiającym szybki transfer danych na maszynę.

forniry7


 Kabina lakiernicza SAIMA i SAICO

Wykończenie powierzchni / barwienie odbywa się w kabinach lakierniczych.  Lakierowanie bezbarwne większych partii produkcyjnych odbywa się w systemie ekologicznego nanoszenia lakieru UV na nakładarce  lakieru / suszarce marki  GIARDINA oraz nakładarce lakieru UV na krawędzie płyt marki SORBINI.

forniry8